Registrace nekomerční licence

Tento formulář slouží pro registraci licence pro osobní použití, nebo pro neziskové organizace a školy. Uživatel registrací prohlašuje, že tuto licenci nebude používat ke komerčním účelům, tak jak je definováno v popisu licence s výjimkami popsanými tamtéž.

Zpracování formuláře a generování licence probíhá (prozatím) ručně, omluvte prosím delší dobu pro zpracování (cca 1 pracovní den).

Osobní údaje (ani emaily) nejsou v žádném případě poskytnuty třetím osobám (vyjma případů stanovených zákonem) a nejsou v portálu viditelně uvedeny (kromě administračního formuláře). Nejsou tedy zobrazeny v patičce portálu, leda by se tak správce portálu rozhodl sám.

Na tento email bude zaslán registrační klíč. Email nebude nikde viditelně zobrazen.
Jméno držitele licence (v případě osobní licence) nebo osoby, která licenci registruje pro neziskovou organizaci či školu. Jméno není nikde viditelně uvedeno.
Příjmení držitele licence (v případě osobní licence) nebo osoby, která licenci registruje pro neziskovou organizaci či školu. Příjmení není nikde viditelně uvedeno.
Pokud registrujete licenci pro neziskovou společnost, nebo školu, uveďte prosím její název. Název společnosti se ukazuje v patičce portálu. Pokud registrujete osobní licenci, můžete zde uvést název, přezdívku, nebo cokoliv, co si přejete zobrazovat v patičce.
Pokud registrujete licenci pro neziskovou společnost, nebo školu, uveďte prosím její IČ. Nezobrazuje se v patičce.
Jaký typ edice (licence) si přejete registrovat
Osobní licence (edice)
Edice / licence pro neziskové organizace a neziskové společnosti
Prohlašuji, že jsem se seznámil s licenčními podmínkami, souhlasím s nimi a budu je dodržovat.