Krátké zprávy

Nabídka období zdarma

Pokud máte zakoupen některý z konkurenčních nástrojů a váháte s přechodem na naši platformu proto, aby vám nepropadla část předplaceného období, nabízíme vám řešení. Přejděte na naši platformu hned a období, které již máte předplaceno u konkurence, dostanete od nás zdarma.

Pro bližší informace nás kontaktujte.

Nabídka zkušební verze

Pokud si chcete vyzkoušet naši publikační platformu EA Infoport na vlastních datech, můžete si zažádat o zkušební licenci. Tuto licenci poskytujeme na měsíc (po dohodě i na déle), takže si můžete aplikaci otestovat a ověřit si, zda vyhovuje vašim potřebám. A po skončení zkušebního období si zakoupit plnou licenci, dle výběru, nebo celou aplikaci prostě smazat (aplikace si ukládá metadata do separátní databáze, nikoliv do databáze nástroje EA).

Pro získání zkušební licence, případně podrobnějších informací, nás prosím kontaktujte.

You Tube kanál spuštěn

Spustili jsme You Tube kanál, na který nahráváme videa, které se týkají naší publikační platformy EA Infoport. Videa poskytují přehled o funkcionalitách aplikace EA Infoport a zároveň i postupy, jak se, některé funkcionality, používají. Pokud Vás tedy zajímá, co je EA Infoport, co dokáže a jak se používá, neváhejte se na publikovaná videa podívat (videa mají anglický dabing).

Přehled videí a odkaz na YouTube kanál naleznete na této stránce.

 

Demonstrační prostředí spuštěno

Zprovoznili jsme demonstrační prostředí, na kterém si kdokoliv může EA Infoport vyzkoušet - okamžitě a jednoduše. Dokonce nabízíme i možnost připojení pomocí Enterprise Architect aby bylo možno vyzkoušet reakce portálu, na změny prováděné přímo v EA. Rovněž jsou dostupné editační funkce - jediné, co není na tomto demu dostupné, je správa celého portálu.

Demonstrační prostředí, včetně přístupových údajů, naleznete na tomto odkazu.